piątek, 25 stycznia 2013

   

ANI

MA

CJA

 

1 komentarz:

  1. Kiedy pierwszy raz zobaczyłam tą ścianę, pomyślałam, że w nocy ktoś się wdarł na teren wydziału i jakieś obraźliwe słowa wymalował, a potem dotarło do mnie, że to są rysunki i, ogólnie, ANIMACJA OŻYŁA!!!
    Pozytywne. :)

    OdpowiedzUsuń