Wydział Pedagogiczny Uniwersytetu Warszawskiego
Kiedy pierwszy raz zobaczyłam tą ścianę, pomyślałam, że w nocy ktoś się wdarł na teren wydziału i jakieś obraźliwe słowa wymalował, a potem dotarło do mnie, że to są rysunki i, ogólnie, ANIMACJA OŻYŁA!!!Pozytywne. :)
Kiedy pierwszy raz zobaczyłam tą ścianę, pomyślałam, że w nocy ktoś się wdarł na teren wydziału i jakieś obraźliwe słowa wymalował, a potem dotarło do mnie, że to są rysunki i, ogólnie, ANIMACJA OŻYŁA!!!
OdpowiedzUsuńPozytywne. :)